Nabídka
služeb

lepší servis jinde nedostanete
balonkova show

Miřte vysoko

Proč byste se měli spokojit s někým, kdo svou práci dělá špatně nebo bez lásky? Za ceny pro normální smrtelníky můžete mít ty nejlepší služby 🙂

Jednání

I potřes ruky se mnou je tak silné pouto, že se vždy snažím o co nejlepší výsledek, abyste pokaždé věděli, kam se vracet 🙂

Zkušenosti

Kromě recenzí na mou práci zde na webu Vám mohu poskytnout velké množství doporučení od jednotlivců až po velké korporace.

100% Ekologické balónky

Mám rád přírodu

Ať už tvořím balónky na akcích, nebo chystám dekorace, snažím se co nejvíce používat mé 100% rozložitelné balónky. Dělám tak radsot Vám, sobě i našim dětem.

Balónková Show

Modelování zvířátek

Fascinuje a uchvátí vaše hosty.

V čem jsme jiní? Tvoření je pro nás zdroj zábavy a tak nás neuvidíte dělat z balónků jen obyčejné pejsky. Dopřejte si to, co jste ještě nikdy neviděli. Vždy je možné nás požádat, jestli se na Vaši akci naučíme něco přímo pro Vás. Modelujeme jedinečné výtvory z několika balonků jako například karikatury vašich oblíbených postaviček, princezny, superhrdiny, kostýmy, elegantní šaty a dekorace – to vše z balonků samozřejmě.

Pro koho je zábava určena?

Výtvory z balonků nejsou jen skvělým doplňkem na vaší oslavě, ale také vytváří okouzlující show a na fotkách vypadají prostě skvěle! Jedná se o oslavu prvních narozenin, odvážnější dárek ke 30tinám pro manžela nebo chcete překvapit obchodní partnery? Dokážeme vše!

Kam mohu přijet?

Sídlíme v Brně, jsme však připraveni naše služby realizovat po celé ČR. Nabízím vysokou profesionalitu a kreativitu v oblasti zábavy a služeb.

Malování na Obličej ( Face Painting)

Skvělá zábava na párty

Náš tým malířek vás i vaše děti promění ve spidermana, vílu, tygra, anebo vás ozdobí malým obrázkem. Pracují samostatně a nebo v týmu po dvou či více – malujeme jenom s těmi nejlepšími!

Co všechno malujeme?

Jedná-li se o malování dětských motivů na narozeninovou párty či firemní sofistikované události, naše malířky se s tím hravě vypořádají. Přála by si Vaše holčička duhového jednorožce s kytičkami a kočičkou? Pro nás žádný problém! Máme zlaté ruce.

barvy a výbava

Používáme jedině netoxické, kvalitní barvy Diamond FX, které nedělají problémy ani při atopickém exému a proto jsou vhodné i na tu nejjemnější dětskou pokožku. Barvy jsou snadno smývatelné vodou a mýdlem. Do obrázků využíváme třpytky i ozdobné kamínky, které dětskou radost z obrázku ještě znásobí. Každá z našich malířek má k dispozici svoji vlastní udržovanou sadu s malováním včetně kvalitních sadou štětců

Dekorace

Co můžete čekat?

Originální, nápadité a v tom nejlepším smyslu slova také šokující, ano i tak se dají popsat naše balónkové dekorace. Zapomeňte na tisíckrát okoukané balónky ve tvaru pejsků a žiraf. Místo nich si představte organické sloupy, balónkové brány, loga i číslice, trsy balónků zavěšených na stropě, slavnostně vyzdobený stůl, ale také nejrůznější postavičky, na které si zrovna vzpomenete.

Installation Process

Seznam věcí, které zvládneme vytvořit právě z balónků, může být nekonečný. Výzdoba, kterou vám můžeme nabídnout, spolehlivě uchvátí nejen vás, ale také členy vaší rodiny, přátele, hosty, kolegy nebo třeba obchodní partnery, či vaše zákazníky. Jsme kreativní a pracujeme se skutečnou kvalitou. 

Pár slov na konec

Naše výtvory bez nadsázky označovány za umělecká díla. S jejich využitím můžete směle a s patřičnou hrdostí propagovat vaši společnost, značku, dotvořit výjimečnou atmosféru na oslavách, svatbách, večírcích a dalších významných událostech, na kterých je vaším cílem na pozvané hosty zapůsobit a připravit jim naprosto jedinečný zážitek a zábavu.

Výroba Slizu

Slizománie

Sliz je aktuálně hitem číslo jedna a (nejen) děti ho milují. Dopřejte jim proto přirozenou radost a zábavu, kterou zažijí při jeho výrobě. S naší dílničkou na ně čeká dobrodružství, na které budou ještě dlouho vzpomínat a navíc si hotový sliz odvezou s sebou domů. Skvělou zprávou je, že ho zvládne vyrobit opravdu každý.

Pro koho je naše dílnička určena?

Pokud chcete výrobou slizu dětem zpestřit například rodinnou oslavu, promo akci, nebo třeba dětský den, pak vám vše potřebné na domluvené místo nejen dovezeme a samozřejmě budeme s Vámi. Naše dílnička je nenáročná na prostor.  Určitě se bez problémů vejde do vaší firmy, salónku nebo třeba na zahradu. Aby byly všechny děti spokojené a bylo možné se jim naplno věnovat, doporučujeme naší dílničku využít pro skupinky od 4 do 8 dětí.

Jak to probíhá?

Celou dobu vám budeme k dispozici. Svého „slizouna“ si tak krok po kroku stvoříte k obrazu svému. Nemusíte se rejpat, protože barviv, ozdob i třpytek máme hromadu.

Dočasné tetování

Airbrush tetování

Vypadá jako pravé a na vaši kůži ho naneseme speciálním rozprašovacím strojkem. Vytvořeno je z neškodné, hygienicky vyhovující barvy, která na kůži při správné péči vydrží déle než týden.

Co můžeme "vytetovat?"

Disponujeme širokou škálou motivů a vzorů, po dohodě lze pro vaši oslavu zajistit tematické vzory na objednávku.  Nebo je libo firemní logo? Pro nás žádný problém. Vše je jen na domluvě. 🙂

Pro koho je určeno?

Airbrush tetování je ideální na větší rodinné oslavy a akce, na rozlučky se svobodou, narozeniny, ale i velké akce pro veřejnost, kde zaručeně přiláká pozornost. Ideální je jeho kombinace s malováním na obličej, která zajistí, že naše malířka nadchnou „děti“ od 1 do 100 let.

Body painting

Proč body painting?

Lidské tělo je jako nádherné plátno. Naše malířky to vědí a umí jej vyzdobit tak, aby bylo ještě krásnější. Body painting, neboli malování na (celé) tělo, přináší nekonečné možnosti tvarů, vzorů a motivů. Nám svěřený model dokážeme proměnit na fiktivní postavy, ozdobit abstraktními vzory i obrazy.

Malování hostesek

Chcete mít na promo akci něco nepřehlédnutelného? Zkuste oblečení, které neexistuje.

Ozvláštnění portfolia

Jste fotograf, nebo model/ka? Body painting je pomíjivé umění, které přetrvá, jen pokud jej zachytí fotografie. Harmonické dílo vznikne pouze, pokud svoji práci perfektně odvede malíř, fotograf i model. Malování na tělo je pro vás jako stvořené, pokud si chcete zkusit zachytit neobvyklý akt, detail, nebo celou postavu, i když stojíte na druhé straně fotoaparátu a potřebujete zaujmout neobvyklou fotografií.

Spokojení klienti

Potřebujete pomoc s vaší akcí?
Pomohu
Poradím a
společně naplánejme

Copyright © 2020 Balonkar.cz - Všechna práva vyhrazena

Otevírací hodiny:
Pondělí – Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 12:00

Telefon: +420 775 555 230
Email: info@balonkar.cz 

Adresa: Balónkový Palác Dornych 420/2a, Brno, 602 00