Malování na obličej a tělo

Face Painting and Body Art

Skvělá zábava pro menší narozeninové oslavy i firemní večírky s působením po celé české republice! Děti tuhle zábavu milují a my také!

Náš tým malířek vás i vaše děti promění ve spidermana, vílu, tygra, anebo vás ozdobí malým obrázkem. Pracují samostatně a nebo v týmu po dvou či více – malujeme jenom s těmi nejlepšími!

Jedná-li se o malování dětských motivů na narozeninovou párty či firemní sofistikované události, naše malířky se s tím hravě vypořádají. Přála by si Vaše holčička duhového jednorožce s kytičkami a kočičkou? Pro nás žádný problém! Máme zlaté ruce.

Používáme jedině netoxické, kvalitní barvy Diamond FX, které nedělají problémy ani při atopickém exému a proto jsou vhodné i na tu nejjemnější dětskou pokožku. Barvy jsou snadno smývatelné vodou a mýdlem. Do obrázků využíváme třpytky i ozdobné kamínky, které dětskou radost z obrázku ještě znásobí. Každá z našich malířek má k dispozici svoji vlastní udržovanou sadu s malováním včetně kvalitních sadou štětců, stolu a židle.

 

Mimo malování na obličej nabízíme i malování na tělo, modelování balonků, UV barvy svítící pod UV světlem, nalepovací ornamenty na tělo, dočasné i třpytivé tetování, barvení dětských vlásků nezávadnými barvičkami a další…

Vaše přání je nám rozkazem!

Přejete si na Vaší oslavě piráty a pirátky nebo postavičky z ledového království? Dokážeme namalovat vše! Obrázkové motivy můžeme sladit do různých témat. Mezi nejoblíbenější patří superhrdinové, Disney princezny, Tlapková patrola a další. Zvládneme klidně i celou zoo! Hitem jsou neonové svítící barvy, které září ve tmě.

BODY PAINTING

 Budete za hvězdu! Proměníme vás v chodící obraz a všechna pozornostbude jen a jen vaše. Vhodné pro jednotlivce na míru, firemní události nebo fotografickou uměleckou tvorbu. Používáme krásné a vysoce pigmentované produkty, které vydrží až 24 hodin. Máme úhlednou sadu, která se skládá s každé barvy, kterou si dokážete představit. (včetně neonů pro práci s černým světlem). Tam, kde je potřeba, vzniká další ozdoba pomocí nalepovacích drahokamů a třpytek.

Vyčarujte usměv na oslavě s malbou obličeje pro děti! Zabíváme se všemi druhy evetů včetně

  • dětských narozeninových oslav – holky i kluci, mimo oslavy narozenin pro děti nabízíme i malůvky pro různé školní akce, školky a jiná zařízení, dětské dny, sportovní akce a taneční soutěže
  • Zábavy pro děti na Svatebních hostinách
  • Narozeninových párty pro dospělé – muži i ženy (oblíbené jsou kreace s UV barvami), Svateb, Rozlučky se svobodou a další
  • malování na těhotenské bříško
  • festivaly, Karnevaly, Taneční Show, Tématické malování na Halloween, Mikuláš, Vánoce, Nový rok, Valentýn, Velikonoce, Čarodějnice
  • promo akce pro diskotéky, bary, restaurace, kavárny
  • slavnostní otevírání obchodů
 • spousty dalších míst, kde naše malování vynikne a udělá z Vás hvězdu!

Technické požadavky

– Optimální osvětlení

– Přístup k vodě

– Prostor cca 1 x 1m

 • Ideální délka malování na obličej se určuje podle počtu dětí. Po domluvě je možné zajistit malířek více. Působíme po celé ČR.

Sledujte nás na Facebooku , Máme hodnocení 5 hvězdiček v našich recenzích (naše obchodní stránky přístupné všem) – a je to úspěch, na který jsme velmi hrdí!

Malování na Obličej doporučujeme kombinovat s modelováním balonků. Mimo Malování a balonkování od nás můžete mít i spoustu další zábavy jako balonkového maskota pro vaš firmu a nebo výzdoby a dekorace z balonků pro každou příležitost.

S minulým rokem jsme měli tu čest a spolupracovat s velkými tvářemi jako automobilka Škoda ve Zlíně. V Brně to byl Autodrom Brno Circuit, kde jste mohli mít i naše skvělé balonky a podívat se, jak vypadá taková formule 1 vyrobená jenom z balonků. Celý rok pro Vás malujeme i na Čokoládovém festivalu v 16 různých městech a nechybíme ani na květinové Olomoucké Floře . Mezi další zajímavé partnery v roce 2018 patřily Lesy města Brna, společnost Oracle, drogerie Rossmann a klinika H plus v Praze.