Třpytky! Zábava pro holky, kluky i dospěláky!

Přemýšlíte o vhodné alternativě Malování na obličej? Máme pro vás hit posledních let – třpytivé tetování. Třpytky jsou u nás stále více oblíbené a proto jsme si pro vás připravili sadu tetovacích šablon a třpytivých barev.

Tetování pomocí třpytek vytváří skvělou atmosféru, která ladí k oslavám u bazénu a nejen tam. Tetování je totiž zcela voděodolné a vydrží 3-7 dní. Navíc zlaté, stříbrné a tetování UV barvamy je také zajímavým doplňkem na svatbách, firemních akcích a promo akcích.

V kombinaci s nalepovacími kamínky a malováním je prostě pecka.

Zvládneme vam potřpytkovat až 15 dětí během hodiny. Tetování je vhodné jako kombinace s Malováním na obličej a nebo k naší balonkové službě. Nabízíme šablonky obrázku jak pro holky tak i kluky a na výběr máme z mnoha třpytivých barev.

Blýskněte se i vy!

Otázky a odpovědi

Jaké místo na těle je k tetování vhodné?
Na těle je takřka nekonečo míst, kam lze tetování umístit. Avšak volba umístění a velikost tetování je důležitý fakt, který rozhoduje o výdrži obrázku na těle. Nejlepšími místy jsou ruce, ramena, stehna a kotníky. Nedoporučujeme tetování na obličej.

Jak se tetování nanáší?
K nanesení tetování (Glitter Tattoo) se používají glittry (třpytky), a kosmetické lepidlo na kůži.

Jak dlouho tetování vydrží?
U každého je to jinak. Pokud si rádi dopřáváte dlouhé parní lázně, vydrží jen pár dní. Tetovačka může vydržet i týden u sušší pokožky, zatímco u mastnější se jedná jen pár dní.

Je možné si tetování vybrat podle nějakého vzorníků?
Známe děti. Rádi si diktují, jak bude jejich tetování vypadat, barvu a umístění. Proto, máme na výběr velké množstí šablon od jednorožců až po supermana. Mnoho dětí nemá rádo Malování na obličej, zato většina dětí tetování miluje. Mohou totiž sledovat, jak se tetování aplikuje na kůži, což u Malování nemohou.

Je třpytivé tetování vhodné i pro kluky?
Samozřejmě! Z našich dlouho letých zkušeností kluci milují třpytky a kamínky!

Lze tetování odstranit dřív?
Ano, stačí použít jakýkoliv jedlý olej. Doporučujeme dětské olejíčky, olivový olej nebo kokosový. Cena je 1500 korun.