Balónkový palác

Místo na nákup balónků i pořádání oslav.

Brno, Dornych 420/2a
602 00
Tel: 775 555 230

Nakupte u nás na párty

Nabídka balónků, párty doplňky, balónkové číslice, hotové dekorace a na objednávku cokoli z balónků, co si jen budete přát. Navštívit můžete taky náš E-shop

Super Párty místnost

Celé naše patro jsme vyhradili pro pořádání oslav v balónky vyzdobených místnostech. Samozřejmě s kuchyní, toaletou a zábavou. Více...

Nafukování heliem

Hélium je stále jeden z nejoblíbenějších prvků na oslavách všeho druhu. Profesionálně Vám balónky nafoukneme a ošetříme, aby létaly co nejdéle.

100,5% Zábava zaručena!!

pro všechny, kteří chtějí nakupovat s úsměvem

I při nákupu je u nás běžné, že se děti naučí modelovat zvířátko z balónků, máte možnost se vyfotit v našem fotokoutku a poslechnout si vtipné historky “z natáčení” i z natáčení 😀 

Párty místnost

Postory

Pronajmete si u nás naše vrchní patro, kde se nacházejí dvě místnosti s kuchyní a koupelnou s vanou, přebalovacím pultem a toaletou. První místnost slouží pro rodiče na popovídání a posezení. Ve druhá bude probíhat program pro děti. Navíc máte k dispozici velikou verandu, která se hodí např. ke kouření.

Co vše dostanete?

Kuchyně je Vám plně k dispozici. K dispozici je nachystaný i kávovar s kávou zdarma. V místnosti bude tématická dekorace, na které se domluvíme. Pro děti bude nachystaný 2hodinový program s balónky, slizem a spoustou další legrace. Něco se naučí, trochu si zablbnou..ale hlavně se pořádně pobaví 🙂 Aby taky ne. 

Kolik to stojí?

Cena za pronájem i zábavným programem a výzdobou je 6000Kč.

Nafukování Héliem

Balónkové číslice

Máme velký výběr barev i velikostí. Tak aby každý byl spokojen dosti 🙂 Od dětských motivů pro růžové zlato, tolik oblíbené u žen.

100% Ekologické Kulaté balónky

Desítky barev, různé velikosti, vše udělané pro Vaši spokojenost. Rádi Vám vždy poradíme, neváhejte se na nás obrátit.

Jak dlouho vydrží?

Kulaté balónky standardně létají 24 hodin. U fóliových balónků jako jsou číslice bývá doba létání 2-4 týdny.

Obchodní prostory

Párty vybavení

Naše párty stěna Vám nabídne velké množství doplňků pro Vaši párty. Foliové balónky, talíře, kelímky, vtipné doplňky, konfetová děla, dortové fontány a mnoho dalších vychytávek 🙂

Balónkové číslice a písmena

Velké množství druhů písmen i číslic. Na objednávku je můžeme spojit stuhou a připravit Vám je na snadnou instalaci. Stejně tak je můžeme nafouknout heliem.

Balonková zvířátka

Vždy máme připravenou zásobu našich oblíbených balónkových zvířátek, které tvoříme na oslavách. V obchodě je máme speciálně ošetřená, vydrží Vám velmi dlouho.

Balónkový showroom

Narozeninové bouquety

Na ukázku máme vždy připravené zdobené číslice, abychom Vám ukázali, že je více možností než jen nafouknout balónky heliem. Nádherné sestavy, které jinde nekoupíte.

Dárky na míru

Kamarádka je kadeřnice? Pořiďte jí u nás obří nůžky. Kamarád je fotograf? Vyrobíme obří foťák. Pro každého dokážeme vytvořit něco podle jeho zálib nebo povolání 🙂 Využijte naše dovednosti.

Dekorační sloupy a brány

Sloupy a brány samozřejmě tvoří standardní nabídku pro společnosti a firemní zákazníky. Hodí se ale také na svatby a další důležité momenty vašeho života.

Balónkové dekorace na míru

Na oslavu

Ať je oslavenci 1, 5, 18, nebo třeba 45, u nás mu vždy nachystáme odpovídající dekoraci na oslavu, kterou si zamiluje on i hosté 🙂 Stačí se domluvit na rozpočtu a my Vám navrhneme něco nezapomenutelného

Na svatbu

Rádi vám dokážeme, že balónky mohou být elegantním doplňkem Vaší svatby, který donutí ty, kteří se ještě nevzali, chtít je od nás taky a ty kteří jsou již svoji, se rozvést a vzít se kvůli nim znovu. Slyšíme to každý týden 😀

Na firemní akci

Firemní večírky na nějaké téma jsou čím dál větší hit. Je jedno, jestli máte zvolenou Hawaii, kasíno, 80. roky nebo jiné téma. Postavíme Vám třeba obřího Super Maria, Ruletu nebo palmy a plameňáky. 

Dárkové zboží

čokoládové nářadí a čokoláda Lyra

Znáte čokoládové nářadí z trhů? U nás naleznete nabídku opradu krých a dokonalějších kousků, vyrobených v Čr. Perfektní kopie jakéhokoli předmětu. Zároveň máme i nabídku slovenské Čokolády Lyra, vhodnou jako dárek pro oslavence.

Plyšáci v balónku

U nás v Balónkovém Paláci Vám do balónků dokážeme nacpat takřka cokoli a navíc tak vytvořit nezapomenutelný dárek, zabalený jako žádný jiný.

Modrý vinný nápoj

Slupkami barvené Chardonnay a Frizzante do neuvěřitelné, výrazně modré barvy. Je chutným dárkem pro romantické příležitosti, nebo vtipně darovaným “modrým pramenem” 🙂

Recenze z google.com

tomas-okurek-olaf
Potřebujete pomoc s vaší akcí?
Pomohu
Poradím a
společně naplánejme

Copyright © 2020 Balonkar.cz - Všechna práva vyhrazena

Otevírací hodiny:
Pondělí – Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 12:00

Telefon: +420 775 555 230
Email: info@balonkar.cz 

Adresa: Balónkový Palác Dornych 420/2a, Brno, 602 00