Modelování balónků

ZVÍŘÁTKA Z BALÓNKŮ
Zábava jak pro děti, tak i dospělí. Zvládneme klidně celou zoo, když si to budete přát. Vy jste tu šéfové!

Naším cílem je reprezentovat a propagovat Vaší značku opravdu velkolepým stylem! Dokážeme vytvořit jakýkoliv balonkový model podle vašich přání, protože nás práce opravdu baví a milujeme výzvy. Navíc používáme nejkvalitnější balónky Qualatex pro Vaši spokojenost.

Fascinují a uchvátí vaše hosty.

V čem jsme jiní? Tvoření je pro nás zdroj zábavy a tak nás neuvidíte dělat z balónků jen obyčejné pejsky. Dopřejte si to, co jste ještě nikdy neviděli. Vždy je možné nás požádat, jestli se na Vaši akci naučíme něco přímo pro Vás. Modelujeme jedinečné výtvory z několika balonků jako například karikatury vašich oblíbených postaviček, princezny, superhrdiny, kostýmy, elegantní šaty a dekorace – to vše z balonků samozřejmě!

„Balonkové pejsky už jsme viděli, ale takovéto ještě ne.“

Výtvory z balonků nejsou jen skvělým doplňkem na vaší oslavě, ale také vytváří okouzlující show a na fotkách vypadají prostě skvěle! Jedná se o oslavu prvních narozenin, odvážnější dárek ke 30tinám pro manžela nebo chcete překvapit obchodní partnery? Dokážeme vše!

Balonková zábava je vhodná na každou akci s větším množstvím návštěvníků. Kouzlo balonků totiž upoutá pozornost i přihlížejících na konci řady. Modelování balonků je nejlepší si pronajmout v kombinaci s naším malováním na obličej. Děti se zabaví balónky, než se změní v čerty a tygry.

Náš balonkový tým
Každý se specializujeme na jinou oblast a proto jsme v týmu neporazitelní ? … Sídlíme v Brně, jsme však připraveni naše služby realizovat po celé ČR. Nabízíme vysokou profesionalitu a kreativitu v oblasti zábavy a služeb.
Tomáš je neuvěřitelně talentovaný umělec a balonkový specialista, zatímco Míša se zabívá Face Paintingem a dokáže pro Vás vyzdobit místnost tématickými balonky v podobě různých dekorací.

Rádi se pochlubíme spoluprácí s předním modním časopisem Elle, který Tomášovi a jeho umění věnoval stránky v jejich říjnovém čísle. Pro Elle také vznikl balonkový stánek, samozřejmě zcela balonkový, na prestižní akci Design Blok v Prace.
Pro Design Blok jsme měli tu čest a vyrobili skoro 5 metrový balonkový dort, který byl hlavním prvkem na zahájení celé show.
Mezi klientelu patří velké značky automobilka ŠKODA, Autodrom Brno-Circuit, Společnost Oracle, Drogerie Rossman a klinika H plus v Praze.

PROTOŽE KAŽDÝ ZÁŽITEK SE POČÍTÁ, RÁDI OŽIVÍME:
– narozeninovou party bez ohledu na věk
Každý by měl alespoň jednou za život zkusit modelování zvířátek z balónků.

– festivaly, hudební akce a koncerty
Balonkový tučňák nebo spiderman s břišáky na akcích prostě frčí.

– firemní akce, party a team buildingy
Modelování balónků je skvělý únik z hektického korporátního světa!

– slavnostní otevření prodejen a poboček
Každý nový začátek je potřeba pořádně kreativně oslavit.

– …a spoustu dalších! Fantazii meze neklademe.